Zamów telefonicznie 515 420 402
do kasy suma: 0,00 zł

Bonga, fajki wodne.

Bongo, inaczej fajka wodna, to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych gadżetów używanych koneserów suszu roślinnego.

Bongo umożliwia oczyszczenie dymu dzięki odpowiedniej filtracji, co sprawia, że do płuc dostaje się mniej szkodliwych związków, takich jak substancje smoliste. Ponadto pozwala ono także na optymalne schłodzenie dymu, co skutkuje znacznie przyjemniejszymi wrażeniami podczas palenia. Warto też wiedzieć, że dzięki bongu/fajce wodnej będziesz potrzebować mniej suszu, żeby osiągnąć ten sam efekt.

Bonga szklane.

Oferowane przez nas bonga wykonane są z najwyższej jakości szkła hartowanego, które podczas podgrzewania nie uwalnia żadnych substancji toksycznych. Szklane bonga doskonale wytrzymują ekstremalne temperatury, więc możesz w nich palić bez obawy o uszkodzenie materiału, z jakiego zostały wykonane. Kolejną zaletą szklanego bongo, jest to, że pozwala ono zachować pełen aromat terpenów zawartych w suszu. 

W naszym sklepie konopnym znajdziesz bonga wyposażone w specjalne dyfuzory i perlatory, dzięki czemu uzyskasz jeszcze czystszy i delikatniejszy dym.

Oferujemy duże bonga/fajki wodne gwarantujące jeszcze intensywniejsze przeżycia oraz mniejsze urządzenia, dla palaczy szukających kompaktowego, przenośnego sprzętu.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl