Zamów telefonicznie 515 420 402
do kasy suma: 0,00 zł
Blog kategorie
Marka GreenCake

Poznaj GreenCake:

Marka GreenCake została stworzona przez zespół osób, które od zawsze wierzyły w potencjał rośliny jakimi są konopie. Tradycja uprawy tej rośliny w Polsce zapisana jest na kartach historii praktycznie od początku naszej państwowości. Rozkwit branży konopnej nastąpił w okresie połowy XIX wieku, wtedy obszar jaki pokrywały uprawy konopii siewnych w Polsce wynosił około 30 000 hektarów. Następnie w wyniku przemian gospodarczych i prawnych powierzchnia ta sukcesywnie malała, aż do lat 80 ubiegłego wieku, kiedy to uprawa konopii w Polsce prawie całkowicie zanikła. Aktualnie coraz więcej ludzi przypomina sobie o konopiach i korzyściach jakie możemy pozyskać z tej rośliny. Jako pasjonaci i entuzjaści konopii chcieliśmy być częścią tej branży. Chcemy wykorzystać nasz entuzjazm i doświadczenie, aby móc dostarczyć Wam najwyższej jakości produkty sygnowane marką GreenCake.

Jakość naszych produktów:


Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów zdecydowaliśmy się na stworzenie własnej marki GreenCake. Dzięki temu możemy w całości kontrolować proces produkcji naszych produktów żeby finalnie zaoferować do sprzedaży towar jaki sami chcielibyśmy kupować. Aby upewnić się, że efekt finalny spełnia wszystkie normy poddajemy go niezależnym testom czego efektem są potwierdzające to certyfikaty dołączane do zakupów.

 

Obsługa Klienta:

Działamy w sektorze e-commerce wiec nasza sprzedaż opiera się głównie na sprzedaży poprzez sklep internetowy www.greencake.com.pl. Staramy się aby nasz Klient został obsłużony na najwyższym możliwym poziomie i chciał do nas wrócić po kolejne zakupy. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Wiemy również jak cenny jest czas, więc Wasze zamówienia realizujemy najszybciej jak jest to możliwe, starając się wysyłać paczki najpóźniej następnego dnia po wpłynięciu zamówienia.

Dbamy o środowisko:

Jak już pisaliśmy wcześniej konopie są rośliną, która w naturalny sposób może zaoferować nam wiele korzyści. Mając tą świadomość i chcąc przyczynić się do ochrony tego z czego tak wiele możemy pozyskać - natury - wprowadziliśmy politykę ekologicznych opakowań. Nasze produkty pakujemy w pudełka kartonowe pochodzące z recyklingu, a ich wymiary są dostosowane do gabarytów towaru. W celu zabezpieczenia Waszych zakupów przed ewentualnymi wstrząsami stosujemy biodegradowalne wypełnienie zamiast szkodliwej folii bąbelkowej.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl